Radna tela

  • Petak, 10. mart 2006.

    11. sednica Pododbora za prava deteta

    Pododbor za prava deteta organizovao je 10. marta okrugli sto na temu inkluzivnog obrazovanja u Srbiji.

  • Petak, 10. mart 2006.

    19. sednica Odbora za odnose sa Srbima izvan Srbije

    Odbor za odnose sa Srbima izvan Srbije je, na sednici održanoj 10. marta 2006. godine, razmotrio i usvojio Izveštaj o radu Ministarstva za dijasporu od juna do decembra 2005. godine i Plan aktivnosti Ministarstva za prvih šest meseci 2006. godine.

  • Utorak, 7. mart 2006.

    42. sednica Odbora za poljoprivredu

    Odbor za poljoprivredu je na Četrdeset drugoj sednici, održanoj 7. marta, raspravljao o Programu rada Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede za 2006. godinu.

  • Utorak, 7. mart 2006.

    22. sednica Odbora za prosvetu

    Odbor za prosvetu Narodne skupštine Republike Srbije je, na sednici održanoj 7. marta 2006. godine, razmotrio inicijativu Odseka za smanjenje siromaštva i ekonomski razvoj Programa Ujedinjenih nacija (UNDP) za razvoj za saradnju sa Odborom za prosvetu.

  • Utorak, 7. mart 2006.

    9. sednica Odbora za omladinu i sport

    Na sednici Odbora za omladinu i sport Narodne skupštine Republike Srbije, održanoj 7. marta 2006. godine, pomoćnik direktora Uprave za sport Dragan Atanasov predstavio je Izveštaj o radu Uprave za sport za prošlu godinu i Plan rada i aktivnosti za 2006. godinu.

  • Ponedeljak, 6. mart 2006.

    46. sednica Odbora za finansije

    Odbor za finansije Narodne skupštine Republike Srbije je, na sednici održanoj 6. marta 2006. godine, otvorio proces kandidovanja za članove Saveta Narodne banke Srbije i članove Saveta državne revizorske institucije.

  • Petak, 3. mart 2006.

    29. sednica Odbora za evropske integracije

    Šef Misije Saveta Evrope u Srbiji i Crnoj Gori Stefano Valenti predstavio je narodnim poslanicima, na sednici Odbora za evropske integracije, Deseti izveštaj Saveta Evrope o Srbiji i Crnoj Gori, za period od oktobra 2005. do januara 2006. godine.

  • Četvrtak, 2. mart 2006.

    10. sednica Pododbora za prava deteta

    Pododbor za prava deteta održao je Desetu sednicu 2. marta. Predsedavala je Živodarka Dacin,a u radu Pododbora učestvovali su ministar rada, zapošljavanja i socijalne politike Slobodan Lalović sa saradnicima, direktorka Centra za socijalni rad iz Sombora Silvija Kranjc i članovi odbora za rad, boračka i socijalna pitanja i za prosvetu.

  • Sreda, 1. mart 2006.

    21. sednica Odbora za prosvetu

    Odbor za prosvetu Narodne skupštine Republike Srbije je na sednici, održanoj 1. marta 2006. godine, usvojio Izveštaj o radu Sektora Ministarstva prosvete i sporta za srednje obrazovanje za 2005. godinu.

  • Ponedeljak, 27. februar 2006.

    64. sednica Administrativnog odbora

    Administrativni odbor je, na sednici održanoj 27. februara, u pauzi određenoj u toku zasedanja Narodne skupštine, razmatrao Izveštaj Republičke izborne komisije o izboru narodnog poslanika radi popune upražnjenog poslaničkog mesta u Narodnoj skupštini Republike Srbije i predložio da Narodna skupština konstatuje potvrđivanje mandata narodnom poslaniku Borku Iliću,izabranom sa Izborne liste Demokratska stranka Srbije-Vojislav Koštunica.

Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5