Odbori

Odbor za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu

Ime i prezime narodnog poslanika (član)
Poslaničke grupe
Ime i prezime narodnog poslanika (zamenik člana)
Poslaničke grupe
ALEKSIĆ MIROSLAV (član)
Poslanička grupa Socijaldemokratska stranka, Narodna stranka
BOGDANOVIĆ GORAN (zamenik člana)
Poslanička grupa Socijaldemokratska stranka, Narodna stranka
BOGATINOVIĆ ŽARKO (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
ZELjUG MARKO (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
DAVIDOVAC TIJANA (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
BIRMANČEVIĆ dr BOBAN (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
ĐURIĆ VLADIMIR (član)
Poslanička grupa Stranka moderne Srbije
RADOJEVIĆ NEMANJA (zamenik člana)
Poslanička grupa Stranka moderne Srbije
FREMOND ARPAD (zamenik predsednika)
Poslanička grupa Savez vojvođanskih Mađara – Partija za demokratsko delovanje
PEK ZOLTAN (zamenik člana)
Poslanička grupa Savez vojvođanskih Mađara – Partija za demokratsko delovanje
JANČIĆ RADOVAN (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
BULATOVIĆ SLAVIŠA (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
JEŠIĆ GORAN (član)
Poslanička grupa Demokratska stranka
PETROVIĆ DUŠAN (zamenik člana)
Poslanička grupa Demokratska stranka
JEVTIĆ ALEKSANDRA (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
COKIĆ RADOSLAV (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
LAZIĆ NADA (član)
Poslanička grupa Liberalno demokratska partija – Liga socijaldemokrata Vojvodine – SDA Sandžaka
PAPUGA OLENA (zamenik člana)
Poslanička grupa Liberalno demokratska partija – Liga socijaldemokrata Vojvodine – SDA Sandžaka
LUKIĆ MLADEN (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
JOVANOVIĆ DRAGAN (zamenik člana)
Narodni poslanici koji nisu članovi poslaničkih grupa
MARAŠ MARJANA (član)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
RAKONjAC dr LjUBINKO (zamenik člana)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
MATIĆ VEROLjUB (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
SAVKIĆ DRAGAN (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
MILETIĆ MILIJA (član)
Poslanička grupa Pokret socijalista – Narodna seljačka stranka – Ujedinjena seljačka stranka
RADIČEVIĆ DALIBOR (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
MIRČIĆ MILORAD (član)
Poslanička grupa Srpska radikalna stranka
LjUBENOVIĆ TOMISLAV (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska radikalna stranka
OBRADOVIĆ JASMINA (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
ĐOKIĆ ZVONIMIR (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
RISTIČEVIĆ MARIJAN (predsednik)
Poslanička grupa Pokret socijalista – Narodna seljačka stranka – Ujedinjena seljačka stranka
KARADžIĆ ANA (zamenik člana)
Poslanička grupa Pokret socijalista – Narodna seljačka stranka – Ujedinjena seljačka stranka
ŠEVARLIĆ prof. dr MILADIN (član)
Narodni poslanici koji nisu članovi poslaničkih grupa
KOSTIĆ mr IVAN (zamenik člana)
Narodni poslanici koji nisu članovi poslaničkih grupa

Aktivnosti odbora

44. sednica Odbora za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu

Utorak, 18. jun 2019. |

Članovi Odbora za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu su na sednici, održanoj 18. juna, razmotrili predlog i doneli Odluku za organizovanje javnog slušanja na temu „Stanje voda u Srbiji“, koji je podnela članica Odbora Nada Lazić.

Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4