Odbori

Odbor za privredu, regionalni razvoj, trgovinu, turizam i energetiku

Ime i prezime narodnog poslanika (član)
Poslaničke grupe
Ime i prezime narodnog poslanika (zamenik člana)
Poslaničke grupe
BOJANIĆ ZORAN (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
MIJAILOVIĆ OSTOJA (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
ČARAPIĆ ANA (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
KOSTIĆ DRAGANA (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
GAJIĆ GORICA (član)
Narodni poslanici koji nisu članovi poslaničkih grupa
RISTIĆ SLAVIŠA (zamenik člana)
Poslanička grupa Nova Srbija – Pokret za spas Srbije
JANOŠEVIĆ STANISLAVA (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
KARIĆ DRAGOMIR (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
KOSTIĆ mr IVAN (član)
Narodni poslanici koji nisu članovi poslaničkih grupa
ŠEVARLIĆ prof. dr MILADIN (zamenik člana)
Narodni poslanici koji nisu članovi poslaničkih grupa
KOVAČEVIĆ STUDENKA (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
VELjKOVIĆ DRAGAN (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
LjUBENOVIĆ TOMISLAV (član)
Poslanička grupa Srpska radikalna stranka
STANKOVIĆ ĐURIČIĆ MIROSLAVA (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska radikalna stranka
MARINKOVIĆ prof. dr VLADIMIR (član)
Poslanička grupa Socijaldemokratska partija Srbije
MIHAILOVIĆ VACIĆ NATAŠA (zamenik člana)
Poslanička grupa Socijaldemokratska partija Srbije
MIJATOVIĆ JELENA (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
VUJADINOVIĆ MILIMIR (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
NIKOLIĆ DEJAN (član)
Poslanička grupa Demokratska stranka
STEVANOVIĆ VEROLJUB (zamenik člana)
Poslanička grupa Demokratska stranka
PETROVIĆ SNEŽANA B. (predsednik)
Poslanička grupa Partija ujedinjenih penzionera Srbije
ČOLAKOVIĆ MOMO (zamenik člana)
Poslanička grupa Partija ujedinjenih penzionera Srbije
PETROVIĆ SNEŽANA R. (član)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
JOVANOVIĆ NATAŠA St. (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
STANKOVIĆ ZDRAVKO (član)
Poslanička grupa Socijaldemokratska stranka, Narodna stranka
KONSTANTINOVIĆ NENAD (zamenik člana)
Poslanička grupa Socijaldemokratska stranka, Narodna stranka
STEVANOVIĆ ALEKSANDAR (član)
Poslanička grupa Stranka moderne Srbije
ĐURIĆ VLADIMIR (zamenik člana)
Poslanička grupa Stranka moderne Srbije
TOMIĆ dr ALEKSANDRA (zamenik predsednika)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
MAČUŽIĆ PUZIĆ MAJA (zamenik člana)
Poslanička grupa Srpska napredna stranka
TONČEV NOVICA (član)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
PAUNOVIĆ SNEŽANA (zamenik člana)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
VUJIĆ VOJISLAV (član)
Poslanička grupa Jedinstvena Srbija
JEVĐIĆ MARIJA (zamenik člana)
Poslanička grupa Jedinstvena Srbija

Aktivnosti odbora

50. sednica Odbora za privredu, regionalni razvoj, trgovinu, turizam i energetiku

Sreda, 9. oktobar 2019. |

Odbor za privredu, regionalni razvoj, trgovinu, turizam i energetiku je na sednici održanoj 9. oktobra utvrdio Listu kandidata za predsednika Komisije za zaštitu konkurencije i uputili je Narodnoj skupštini na razmatranje i odlučivanje.

Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
ponedeljak, 21. oktobar
  • Nema najava za izabrani datum

Ceo kalendar dogadjaja