Odbori

Odbor za prostorno planiranje, saobraćaj, infrastrukturu i telekomunikacije

Ime i prezime narodnog poslanika (član)
Poslaničke grupe
Ime i prezime narodnog poslanika (zamenik člana)
Poslaničke grupe
BAJRAMI ARĐEND (član)
Poslanička grupa UJEDINjENA DOLINA - SDA SANDžAKA
HODžIĆ MIRSAD (zamenik člana)
Poslanička grupa UJEDINjENA DOLINA - SDA SANDžAKA
BOJANIĆ ZORAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MATIĆ VEROLjUB (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
GRBIĆ MAJA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
KOSTADINOVA NEVENKA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
JANjUŠEVIĆ KRSTO (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
PETROVIĆ SNEŽANA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
KESAR DEJAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MATOVIĆ RAJKA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
KOŽOVIĆ NIKOLA (član)
Poslanička grupa SPAS
ANDRIĆ SVETOZAR (zamenik člana)
Poslanička grupa SPAS
MILOJEVIĆ MILOSAV (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
JOVANOVIĆ NATAŠA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MRKONЈIĆ MILUTIN (zamenik predsednika)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
MARKOVIĆ UGLjEŠA (zamenik člana)
Poslanička grupa Socijalistička partija Srbije
NIKOLIĆ IVANA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
SPASOJEVIĆ GORAN (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
PEKARSKI GORAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
ČARAPIĆ ANA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
PUPOVAC ADRIJANA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
JOLOVIĆ NIKOLA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
RAKIĆ KATARINA (predsednik)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
BANĐUR MILOŠ (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
TANDIR SAMIR (član)
Poslanička grupa Stranka pravde i pomirenja SPP - Ujedinjena seljačka stranka USS
ĐIVANOVIĆ DANIEL (zamenik člana)
Poslanička grupa Savez vojvođanskih Mađara
TORBICA BOJAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
STANOJLOVIĆ VELIBOR (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
UNKOVIĆ mr SLAVENKO (član)
Poslanička grupa Jedinstvena Srbija
ALEKSIĆ ZAGORKA (zamenik člana)
Poslanička grupa Jedinstvena Srbija
UROŠEVIĆ MILAN (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
MIRKOVIĆ ALEKSANDAR (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
VOJINOVIĆ NIKOLA (član)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“
VEINOVIĆ NEVENA (zamenik člana)
Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“

Aktivnosti odbora

Peta sednica Odbora za prostorno planiranje, saobraćaj, infrastrukturu i telekomunikacije

Sreda, 3. mart 2021. |

Na sednici Odbora za prostorno planiranje, saobraćaj, infrastrukturu i telekomunikacije, održanoj 3. marta 2021. godine, članovi Odbora razmotrili su Predlog odluke o izboru predsednika, zamenika predsednika i članova Upravnog odbora Regulatorne agencije za elektronske komunikacije i poštanske usluge, koji je podnela Vlada.

Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4