Ime i prezime narodnog poslanika Politička stranka Mesto Godište
AĆIMOVIĆ DRAGAN SRS Banovo Polje 1976.
AGATONOVIĆ BORJAN DS Donji Ribnik 1956.
ALEKSIĆ BORIS SRS Beograd 1975.
ALIGRUDIĆ MILOŠ DSS Beograd 1964.
ANDRIĆ IVAN LDP Beograd 1974.
ANTIĆ ZORAN SRS Jagodina 1962.
ARSENOVIĆ KONSTANTIN PUPS Novi Beograd 1940.
ARSIĆ VEROLjUB SRS Požarevac 1969.
AVRAMOVIĆ MILAN SRS Beograd 1980.
BABIĆ ZORAN SRS Vrnjačka Banja 1971.
BAJATOVIĆ DUŠAN SPS Novi Sad 1967.
BANOVIĆ DONKA DSS Dimitrovgrad 1963.
BEČIĆ mr IGOR SRS Vrbas 1971.
BORTIĆ ZORAN SPS Šabac 1965.
BOŽOVIĆ DRAGOSLAV DS Beograd 1949.
BRESTOVAČKI ŽELjKO DS Šid 1967.
BUDIMIROVIĆ JELENA SRS Martinci 1985.
BUGARČIĆ MARIJA LDP Lučani 1979.
BUHA MILORAD SRS Veternik 1957.
ČANAK NENAD LSV Novi Sad 1959.
ČIKIRIZ MIRKO SPO Kragujevac 1963.
ČOLAKOVIĆ MOMO PUPS Novi Sad 1940.
ČOLIĆ DRAGAN SRS Smederevo 1953.
ČOMIĆ GORDANA DS Novi Sad 1958.
ČOTRIĆ ALEKSANDAR SPO Beograd 1966.
ĆERAN NEBOJŠA DS Beograd 1964.
DAMJANOVIĆ JOVAN DLR Zemun 1947.
DELIĆ BOŽIDAR SRS Beograd 1956.
DIMITRIJEVIĆ LIDIJA SRS Leskovac 1975.
DIMITRIJEVIĆ MILAN DSS Beograd 1950.
DINČIĆ VUK DS Zemun 1979.
DINKIĆ mr MLAĐAN G17 Beograd 1964.
DUJOVIĆ SAŠA PVS Zemun 1966.
DUVNJAK MOMČILO SRS Kruševac 1958.
DŽUDŽEVIĆ ESAD BDSS Tutin 1958.
ĐERIĆ ZLATA NS Sombor 1958.
ĐOKIĆ BRANIMIR SRS Beograd 1950.
ĐOKOVIĆ DRAGIŠA DS Kosovska Mitrovica 1959.
ĐUKIĆ DEJANOVIĆ prof. dr SLAVICA SPS Kragujevac 1951.
ĐURIĆ ARSEN DSS Zlatibor 1973.
ĐURIĆ BOJAN LDP Zemun 1978.
ĐURIŠIĆ MARKO DS Beograd, Vračar 1968.
FA TOMIĆ JOVANA G17 Kikinda 1984.
FREMOND ARPAD SVM Pačir 1981.
GOJKOVIĆ SLOBODAN DS Prijepolje 1951.
GOJKOVIĆ ŽIKA SPO Sombor 1972.
GRUBJEŠIĆ SUZANA G17 Beograd 1963.
GRUJIĆ MLADEN NS Beograd 1966.
HAJDAREVIĆ KENAN LDP Priboj 1975.
HALIMI RIZA PZDD Preševo 1947.
HAMZAGIĆ ŠERIF G17 Tutin 1956.
HASANOVIĆ KORAĆ BILjANA DS Vršac 1955.
HREBIK JAROSLAV G17 Stara Pazova 1974.
ILIĆ RADIŠA SRS Stubica 1969.
ILIĆ mr VELIMIR NS Čačak 1951.
ILIĆ mr VLADIMIR G17 Požarevac 1963.
ILIĆ Prof. Dr MILE SPS Niš 1954.
IVANJI ŽELJKO G17 Beograd 1970.
JANKOVIĆ ALEKSANDAR DS Jagodina 1972.
JANKOVIĆ ALEKSANDRA NS Beograd 1959.
JELIČIĆ MILUTIN NS Brus 1962.
JEREMIĆ VLADAN SRS Mladenovac 1974.
JERKOV dr ALEKSANDRA LSV Novi Sad 1982.
JEVTIĆ MILOŠ DS Smederevo 1972.
JOCIĆ RADICA SRS Bela Palanka 1962.
JOJIĆ PETAR SRS Pančevo 1938.
JOVANOVIĆ BRANISLAV G17 Niš 1955.
JOVANOVIĆ ČEDOMIR LDP Beograd 1971.
JOVANOVIĆ IVAN DS Kraljevo 1977.
JOVANOVIĆ NATAŠA Sp. SRS Kragujevac 1966.
JOVČIĆ STANKO DS Lazarevac 1958.
JOVIŠIĆ JADRANKA DS Novi Sad 1986.
JUGOVIĆ ALEKSANDAR SPO Čačak 1975.
KARAVIDIĆ BRANKA DS Majdanpek 1958.
KASALOVIĆ ZORAN SPS Žitište 1967.
KIŠMARTON OTO SRS Kikinda 1962.
KNEŽEVIĆ prof. dr MILAN SRS Kragujevac 1952.
KOLUNDžIJA NADA DS Beograd 1952.
KONSTANTINOVIĆ NENAD DS Beograd 1973.
KORAĆ dr ŽARKO SDU Beograd 1947.
KOSTREŠ BOJAN LSV Zrenjanin 1974.
KOVAČ ELVIRA SVM Zrenjanin 1982.
KRAGOVIĆ LJUBOMIR SRS Kosovska Mitrovica 1956.
KRASIĆ ZORAN SRS Beograd 1956.
KRPIĆ Dr NIKOLA PUPS Kraljevo 1941.
KRSTIN MILORAD SRS Taraš 1955.
KUNTIĆ PETAR DSHV Subotica 1960.
LAPČEVIĆ MILAN DSS Niš 1969.
LAUŠEVIĆ MAJA DS Novi Sad 1975.
LAZIĆ NIKOLA DSS Beograd 1974.
LODI GABOR DS Klek 1961.
LOVRIN - GAVRILOVIĆ DANIELA DS Šabac 1970.
LUČIĆ LJILJANA DS Beograd 1953.
LjILjAK BRANKA DS Zrenjanin 1957.
LjUBENOVIĆ TOMISLAV SRS Leskovac 1951.
MAGDA JON DS Alibunar 1959.
MAKSIMOVIĆ SAŠA SRS Novi Bečej 1976.
MARČOK PAVEL DS Bački Petrovac 1968.
MARIĆ DUŠAN SRS Velika Plana 1963.
MARIĆ VESNA SRS Mali Mokri Lug 1964.
MARINKOVIĆ MIROSLAV DS Svilajnac 1961.
MARKIĆEVIĆ MIROSLAV NS Čačak 1958.
MARKOVIĆ MOMIR SRS Zemun 1950.
MARTIĆ MIROSLAV DS Užice 1951.
MARTINOVIĆ dr ALEKSANDAR SRS Ruma 1976.
MAŠIĆ prof. dr ZORAN SRS Rumenka 1953.
MIĆIĆ NATAŠA LDP Užice 1965.
MIĆUNOVIĆ prof. dr DRAGOLjUB DS Beograd 1930.
MIHAJLOVIĆ MILETIĆ SPS Petrovac na Mlavi 1951.
MIHAJLOVIĆ OGNjEN SRS Zemun 1960.
MIHAJLOVIĆ VITOMIR SDP Prokuplje 1958.
MIHAJLOVIĆ mr GORAN SRS Trstenik 1963.
MIJALjEVIĆ SLAĐAN SRS Borča 1966.
MIJATOVIĆ Dr PREDRAG SRS Vršac 1950.
MIKOVIĆ SRĐAN DS Pančevo 1961.
MILADINOVIĆ LjILjANA SRS Beograd 1962.
MILENKOVIĆ mr MARKO SRS Žitorađa 1974.
MILENTIJEVIĆ VLADIMIR DSS Zubin Potok 1951.
MILIĆ NENAD LDP Beograd 1962.
MILIĆEVIĆ ĐORĐE SPS Valjevo 1978.
MILISAVLJEVIĆ prof. dr DUŠAN DS Niš 1968.
MILISAVLJEVIĆ SMILJANA DS Srbovac, Zvečan 1978.
MILIVOJEVIĆ SRĐAN DS Kruševac 1965.
MILOJKOVIĆ VLADA SRS Ražanj 1960.
MILOŠEVIĆ MILENA DS Beograd 1950.
MILOŠEVIĆ Dr KOSTA DS Čačak 1948.
MILOVANOVIĆ RADOSLAV DS Kučevo 1961.
MIROVIĆ mr DEJAN SRS Beograd 1972.
MITOV SLAVOLJUB DS Vlasotince 1961.
MITROVIĆ BRANISLAV G17 Užice 1966.
MLADENOVIĆ BOJAN SRS Beograd 1973.
MOJOVIĆ GORICA DS Beograd 1952.
MOJSILOVIĆ RADOSLAV NS Vranje 1978.
MOMČILOV Dr PAJA SRS Beograd 1948.
MUČENSKI Dr ĐURA DS Kula 1960.
MUNjIĆ MIRKO SRS Čačak 1957.
NEŠOVIĆ JOVAN G17 Kraljevo 1970.
NIKOLIĆ DEJAN DS Sokobanja 1979.
NIKOLIĆ TIJANA DS Beograd 1983.
NIKOLIĆ TOMISLAV SRS Beograd 1952.
NIKOLIĆ ZORAN DSS Šabac 1967.
NIKOLIĆ Ј. MILAN SPS Vranje 1945.
NIKOLIĆ М. MILAN SRS Arilje 1964.
NOVAKOVIĆ NIKOLA G17 Novi Sad 1949.
OBRADOVIĆ RADOJKO DSS Zemun 1966.
OMERAGIĆ BAJRAM SLPS Novi Pazar 1960.
OMEROVIĆ MEHO SDP Beograd, Palilula 1959.
OSTOJIĆ ZORAN LDP Beograd 1956.
PALALIĆ JOVAN DSS Bačka Palanka 1971.
PAPUGA OLENA LSV Kula, Ruski Krstur 1964.
PASTOR dr BALINT SVM Subotica 1979.
PAUNOVIĆ - MILOSAVLjEVIĆ Dr GORDANA SRS Zemun 1957.
PEJČIĆ ALEKSANDAR DSS Leskovac 1968.
PEJICA MIROSLAVA G17 Loznica 1962.
PELEVIĆ dr BORISLAV SRS Beograd 1956.
PERIĆ ĐURO PUPS Beograd 1930.
PERIĆ SRETO SRS Ljubovija 1959.
PEŠIĆ Dr VESNA LDP Beograd 1940.
PETKOVIĆ LJUBIŠA SRS Beograd 1952.
PETKOVIĆ MIROSLAV DSS Čačak 1968.
PETKOVIĆ STOJANKA G17 Zvečan 1959.
PETRONIJEVIĆ MILISAV SPS Beograd 1949.
PETROV ZORAN DS Dimitrovgrad 1965.
PETROVIĆ PETAR JS Jagodina 1951.
PISAREVIĆ DEJAN JS Velika Plana 1965.
PIVAC ŽARKO DS Požarevac 1968.
PLEĆEVIĆ DUŠANKA SRS Bor 1953.
PLUŽAREVIĆ VITOMIR SRS Vrdnik 1950.
POP - LAZIĆ GORDANA SRS Zemun 1956.
POPOVIĆ JUDITA LDP Zrenjanin 1956.
POPOVIĆ dr NENAD DSS Beograd 1966.
POPOVIĆ ZORAN SRS Ljig 1956.
POSKURICA MILETA SRS Kragujevac 1954.
POTURAK MUNIR SDP Novi Pazar 1958.
PRELIĆ DOBRISLAV SRS Ratkovo 1963.
PROKIĆ NENAD LDP Beograd 1954.
PURIĆ MIHAILO DS Banja Koviljača 1963.
RADENKOVIĆ mr DEJAN SPS Priština 1971.
RADETA VJERICA SRS Zemun 1955.
RADIĆ GOJKO SRS Subotica 1960.
RADOVANOVIĆ MILOVAN SRS Aleksinac 1954.
RADOVANOVIĆ RADOVAN LSV Bačka Topola 1960.
RADOVIĆ MILICA DSS Beograd 1976.
RADULOVIĆ MILOŠ DSS Kruševac 1953.
RAGUŠ MARINA SRS Beograd 1969.
RAJKOV GORDANA NL Beograd 1944.
RANĐELOVIĆ MILjAN G17 Knjaževac 1981.
RANĐELOVIĆ Dr NEBOJŠA LDP Niš 1967.
RATKOVIĆ VLATKO DS Ruma 1965.
RISTIĆ BOŠKO DS Niš 1961.
ROGOVIĆ MIĆO SRS Nova Varoš 1965.
RUŽIĆ BRANKO SPS Beograd, Čukarica 1975.
SAMARDŽIĆ dr SLOBODAN DSS Beograd 1953.
SAMOFALOV KONSTANTIN DS Beograd 1982.
SAVIĆ NIKOLA SRS Niš 1959.
SEDLAR SNEŽANA G17 Odžaci 1960.
SENIĆ VLAJKO G17 Beograd 1973.
SPAHO SULEJMAN SRS Loznica 1949.
SPAJIĆ STEVICA G17 Požarevac 1971.
SPASOJEVIĆ SRĐAN NS Kraljevo 1966.
STAJKOVIĆ SLAVOLJUB DS Surdulica 1965.
STAMENKOVIĆ SINIŠA PUPS Kladovo 1949.
STANIMIROVIĆ MILAN DS Vrbas 1960.
STANKOVIĆ mr ŽIVOJIN DS Leskovac 1971.
STANOJEVIĆ BOJANA DS Vrnjačka Banja 1963.
STEFANOVIĆ GORAN DS Vranje 1972.
STEVANOVIĆ DRAGAN SRS Surdulica 1973.
STOILOVIĆ MIODRAG DS Velika Plana 1950.
STOJAKOVIĆ - MILOVANOVIĆ SVETLANA DS Lajkovac 1960.
STOJANOVIĆ FILIP SRS Beograd 1944.
STOJANOVIĆ SVETLANA DSS Beograd 1946.
STOJŠIĆ NIKOLA G17 Bačka Palanka 1969.
SUDIMAC LJUBIŠA G17 Blace 1958.
ŠAMI Dr ZORAN DSS Beograd 1948.
ŠAROVIĆ ALEKSANDRA NS Beograd 1981.
ŠAROVIĆ NEMANJA SRS Beograd 1974.
ŠEHOVIĆ BAJRAM SDP Prijepolje 1952.
ŠERIFOV EDIP DS Beograd 1977.
ŠKRBIĆ MILAN SRS Apatin 1960.
ŠORMAZ DRAGAN - Smederevo 1967.
TABAKOVIĆ dr JORGOVANKA SRS Novi Sad 1960.
TODOROVIĆ DRAGAN SRS Beograd 1953.
TOMAN MARINA SRS Beograd 1972.
TOMIĆ ŽELJKO DSS Novi Sad 1965.
TOŠKOVIĆ VUČETA SRS Novi Sad 1941.
TOT TAMAŠ DS Ada 1980.
TRAVAR MILJEVIĆ JELENA G17 Žitište 1979.
TRIVAN JELENA DS Beograd 1973.
UROŠEVIĆ MILAN DS Ub 1965.
VARGA LASLO SVM Palić 1976.
VASIĆ ZORAN JS Jagodina 1962.
VESELINOVIĆ dr JANKO DS Novi Sad 1965.
VESELINOVIĆ MILAN SRS Novi Pazar 1956.
VIDENOVIĆ MAJA DS Beograd 1979.
VLAHOVIĆ ALEKSANDAR DS Sopot 1963.
VOJIĆ MARKOVIĆ MILICA DSS Valjevo 1959.
VUČKOVIĆ MILAN DS Kragujevac 1979.
VUČKOVIĆ NATAŠA DS Beograd 1967.
VUKIĆEVIĆ LIDIJA SRS Beograd 1962.
VUKOVIĆ JADRANKO SRS Zemun 1961.
VUKOVIĆ SIMO G17 Beograd 1975.
VUKOVIĆ SLOBODAN SRS Beograd 1953.
ZANKOV STEFAN SRS Zaječar 1976.
ZDRAVKOVIĆ LjILjANA DS Lazarevac 1950.
ZLATANOVIĆ SLAVIŠA G17 Leskovac 1967.
ŽIROŠ - JANKELIĆ ANIKO DS Senta 1967.
ŽIVANOVIĆ mr SRBOLjUB SRS Jelenča 1953.
ŽIVKOV DRAGAN SRS Bačko Gradište 1958.
ŽURA VIOREL G17 Alibunar 1950.
ŽUTIĆ Dr NIKOLA SRS Beograd 1952.
Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
subota, 16. novembar
  • Nema najava za izabrani datum

Ceo kalendar dogadjaja