Poslanička grupa „Aleksandar Vučić – za našu decu“

Ime i prezime narodnog poslanika Politička stranka Mesto Godište
ACKOVIĆ dr DRAGOLjUB - Beograd 1952.
ARSIĆ VEROLjUB - Požarevac 1969.
ATLAGIĆ prof. dr MARKO - Beograd 1949.
BAKAREC NEBOJŠA - Beograd 1963.
BEČIĆ mr IGOR - Novi Sad 1971.
BELOICA ANA - Raška 1992.
BOGDANOVIĆ dr MARKO - Beograd 1981.
BOŽIĆ SANDRA zamenik predsednika - Pančevo 1979.
BULATOVIĆ SLAVIŠA - Vranje, Vranjska Banja 1975.
ČOTRIĆ ALEKSANDAR - Beograd 1966.
DAVIDOVAC TIJANA - Lazarevac 1986.
DRAGIŠIĆ prof. dr ZORAN - Beograd 1967.
DRECUN мr MILOVAN - Beograd 1957.
ĐUKANOVIĆ VLADIMIR - Beograd 1979.
ĐURIĆ NEVENA - Kruševac 1993.
ERIĆ mr NINOSLAV - Ćuprija 1976.
FILIPOVSKI DUBRAVKA - Beograd 1967.
IVANOVIĆ NATAŠA - Petrovac na Mlavi 1978.
JANKOVIĆ TOMISLAV - Sremska Mitrovica, Mačvanska Mitrovica 1973.
JANOŠEVIĆ STANISLAVA - Zrenjanin 1986.
JANјUŠEVIĆ KRSTO - Priboj 1981.
JOKSIMOVIĆ NEMANjA - Beograd 1990.
JOVANOV MILENKO - Kikinda 1980.
JOVANOVIĆ mr JADRANKA - Beograd 1958.
JUGOVIĆ ALEKSANDAR - Čačak 1975.
KARIĆ DRAGOMIR - Beograd 1949.
KOLUNDŽIJA JOVAN - Beograd 1948.
KOMLENSKI ĐORĐE - Beograd, Obrenovac, Stubline 1965.
KONDIĆ MIROSLAV - Odžaci 1980.
LAKETIĆ prim. doc. dr DARKO - Prokuplje 1975.
LAKIĆ SANjA - Beograd 1994.
LINTA MIODRAG - Beograd 1969.
MAČUŽIĆ PUZIĆ MAJA - Kraljevo 1977.
MARIĆ DUŠAN - Velika Plana 1963.
MARKOVIĆ ALEKSANDAR - Beograd 1981.
MARTINOVIĆ dr ALEKSANDAR predsednik - Ruma 1976.
MATIĆ VEROLJUB - Koceljeva 1953.
MILIĆ GORAN - Sombor 1982.
MILIJIĆ mr SVETLANA - Niš 1970.
MILJANIĆ ANA - Požarevac 1982.
MIRKOVIĆ ALEKSANDAR - Beograd 1988.
MLADENOVIĆ MARKO - Pančevo, Jabuka 1990.
MRDIĆ dr UGLJEŠA - Beograd 1978.
NEDOVIĆ VESNA - Beograd 1966.
NIKOLIĆ IVANA - Ub, Sovljak 1989.
NIKOLIĆ MILICA - Požega 1993.
OBRADOVIĆ JASMINA - Novi Sad, Futog 1961.
OBRADOVIĆ JELENA - Knić 1982.
OBRADOVIĆ MILICA - Rača, Vučić 1990.
ORLIĆ dr VLADIMIR - Beograd 1983.
PAJKIĆ LAV-GRIGORIJE - Beograd 1995.
PALALIĆ JOVAN - Beograd 1971.
PANTIĆ PILJA BILjANA - Novi Sad 1983.
PETROVIĆ OLJA - Pirot - Trnjana 1990.
PILIPOVIĆ TAMARA - Bačka Palanka 1990.
RADIN MILAN - Novi Sad 1988.
RADOJEVIĆ DUŠAN - Čačak 1990.
RADOSAVLJEVIĆ NIKOLA - Jagodina 1975.
RAGUŠ MARINA - Beograd 1969.
RISTIČEVIĆ MARIJAN - Inđija 1958.
STOJILKOVIĆ MOMIR - Vranje 1961.
TOMIĆ dr ALEKSANDRA - Beograd 1969.
TOMIĆ ZORAN - Kruševac 1988.
TORBICA BOJAN - Temerin, Bački Jarak 1974.
TVRDIŠIĆ RADOVAN - Beograd 1971.
VUJADINOVIĆ MILIMIR - Subotica 1979.
VUJIČIĆ mr DANIJELA - Kosovska Mitrovica 1978.
ŽARIĆ KOVAČEVIĆ JELENA - Niš 1981.
Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6