Saziv od 11. juna 2008.

lista tabela
PERIĆ ĐURO PUPS, Beograd, 1930.
MIĆUNOVIĆ prof. dr DRAGOLjUB DS, Beograd, 1930.
JOJIĆ PETAR SRS, Pančevo, 1938.
PEŠIĆ Dr VESNA LDP, Beograd, 1940.
ČOLAKOVIĆ MOMO PUPS, Novi Sad, 1940.
ARSENOVIĆ KONSTANTIN PUPS, Novi Beograd, 1940.
TOŠKOVIĆ VUČETA SRS, Novi Sad, 1941.
KRPIĆ Dr NIKOLA PUPS, Kraljevo, 1941.
STOJANOVIĆ FILIP SRS, Beograd, 1944.
RAJKOV GORDANA NL, Beograd, 1944.
NIKOLIĆ Ј. MILAN SPS, Vranje, 1945.
STOJANOVIĆ SVETLANA DSS, Beograd, 1946.
KORAĆ dr ŽARKO SDU, Beograd, 1947.
DAMJANOVIĆ JOVAN DLR, Zemun, 1947.
HALIMI RIZA PZDD, Preševo, 1947.
MOMČILOV Dr PAJA SRS, Beograd, 1948.
MILOŠEVIĆ Dr KOSTA DS, Čačak, 1948.
ŠAMI Dr ZORAN DSS, Beograd, 1948.
BOŽOVIĆ DRAGOSLAV DS, Beograd, 1949.
STAMENKOVIĆ SINIŠA PUPS, Kladovo, 1949.
SPAHO SULEJMAN SRS, Loznica, 1949.
PETRONIJEVIĆ MILISAV SPS, Beograd, 1949.
NOVAKOVIĆ NIKOLA G17, Novi Sad, 1949.
DIMITRIJEVIĆ MILAN DSS, Beograd, 1950.
ZDRAVKOVIĆ LjILjANA DS, Lazarevac, 1950.
ŽURA VIOREL G17, Alibunar, 1950.
ĐOKIĆ BRANIMIR SRS, Beograd, 1950.
PLUŽAREVIĆ VITOMIR SRS, Vrdnik, 1950.
MILOŠEVIĆ MILENA DS, Beograd, 1950.
MARKOVIĆ MOMIR SRS, Zemun, 1950.
MIJATOVIĆ Dr PREDRAG SRS, Vršac, 1950.
STOILOVIĆ MIODRAG DS, Velika Plana, 1950.
LjUBENOVIĆ TOMISLAV SRS, Leskovac, 1951.
MILENTIJEVIĆ VLADIMIR DSS, Zubin Potok, 1951.
ILIĆ mr VELIMIR NS, Čačak, 1951.
ĐUKIĆ DEJANOVIĆ prof. dr SLAVICA SPS, Kragujevac, 1951.
GOJKOVIĆ SLOBODAN DS, Prijepolje, 1951.
MIHAJLOVIĆ MILETIĆ SPS, Petrovac na Mlavi, 1951.
PETROVIĆ PETAR JS, Jagodina, 1951.
MARTIĆ MIROSLAV DS, Užice, 1951.
NIKOLIĆ TOMISLAV SRS, Beograd, 1952.
KNEŽEVIĆ prof. dr MILAN SRS, Kragujevac, 1952.
KOLUNDžIJA NADA DS, Beograd, 1952.
ŽUTIĆ Dr NIKOLA SRS, Beograd, 1952.
ŠEHOVIĆ BAJRAM SDP, Prijepolje, 1952.
MOJOVIĆ GORICA DS, Beograd, 1952.
PETKOVIĆ LJUBIŠA SRS, Beograd, 1952.
MAŠIĆ prof. dr ZORAN SRS, Rumenka, 1953.
TODOROVIĆ DRAGAN SRS, Beograd, 1953.
RADULOVIĆ MILOŠ DSS, Kruševac, 1953.
VUKOVIĆ SLOBODAN SRS, Beograd, 1953.
SAMARDŽIĆ dr SLOBODAN DSS, Beograd, 1953.
PLEĆEVIĆ DUŠANKA SRS, Bor, 1953.
ŽIVANOVIĆ mr SRBOLjUB SRS, Jelenča, 1953.
LUČIĆ LJILJANA DS, Beograd, 1953.
ČOLIĆ DRAGAN SRS, Smederevo, 1953.
RADOVANOVIĆ MILOVAN SRS, Aleksinac, 1954.
POSKURICA MILETA SRS, Kragujevac, 1954.
ILIĆ Prof. Dr MILE SPS, Niš, 1954.
PROKIĆ NENAD LDP, Beograd, 1954.
HASANOVIĆ KORAĆ BILjANA DS, Vršac, 1955.
RADETA VJERICA SRS, Zemun, 1955.
KRSTIN MILORAD SRS, Taraš, 1955.
JOVANOVIĆ BRANISLAV G17, Niš, 1955.
POPOVIĆ JUDITA LDP, Zrenjanin, 1956.
DELIĆ BOŽIDAR SRS, Beograd, 1956.
KRASIĆ ZORAN SRS, Beograd, 1956.
POP - LAZIĆ GORDANA SRS, Zemun, 1956.
POPOVIĆ ZORAN SRS, Ljig, 1956.
KRAGOVIĆ LJUBOMIR SRS, Kosovska Mitrovica, 1956.
AGATONOVIĆ BORJAN DS, Donji Ribnik, 1956.
HAMZAGIĆ ŠERIF G17, Tutin, 1956.
OSTOJIĆ ZORAN LDP, Beograd, 1956.
PELEVIĆ dr BORISLAV SRS, Beograd, 1956.
VESELINOVIĆ MILAN SRS, Novi Pazar, 1956.
MUNjIĆ MIRKO SRS, Čačak, 1957.
PAUNOVIĆ - MILOSAVLjEVIĆ Dr GORDANA SRS, Zemun, 1957.
LjILjAK BRANKA DS, Zrenjanin, 1957.
BUHA MILORAD SRS, Veternik, 1957.
MIHAJLOVIĆ VITOMIR SDP, Prokuplje, 1958.
JOVČIĆ STANKO DS, Lazarevac, 1958.
KARAVIDIĆ BRANKA DS, Majdanpek, 1958.
SUDIMAC LJUBIŠA G17, Blace, 1958.
MARKIĆEVIĆ MIROSLAV NS, Čačak, 1958.
POTURAK MUNIR SDP, Novi Pazar, 1958.
ČOMIĆ GORDANA DS, Novi Sad, 1958.
DŽUDŽEVIĆ ESAD BDSS, Tutin, 1958.
ŽIVKOV DRAGAN SRS, Bačko Gradište, 1958.
DUVNJAK MOMČILO SRS, Kruševac, 1958.
ĐERIĆ ZLATA NS, Sombor, 1958.
ĐOKOVIĆ DRAGIŠA DS, Kosovska Mitrovica, 1959.
VOJIĆ MARKOVIĆ MILICA DSS, Valjevo, 1959.
JANKOVIĆ ALEKSANDRA NS, Beograd, 1959.
SAVIĆ NIKOLA SRS, Niš, 1959.
MAGDA JON DS, Alibunar, 1959.
OMEROVIĆ MEHO SDP, Beograd, Palilula, 1959.
PETKOVIĆ STOJANKA G17, Zvečan, 1959.
PERIĆ SRETO SRS, Ljubovija, 1959.
ČANAK NENAD LSV, Novi Sad, 1959.
RADIĆ GOJKO SRS, Subotica, 1960.
TABAKOVIĆ dr JORGOVANKA SRS, Novi Sad, 1960.
ŠKRBIĆ MILAN SRS, Apatin, 1960.
STOJAKOVIĆ - MILOVANOVIĆ SVETLANA DS, Lajkovac, 1960.
STANIMIROVIĆ MILAN DS, Vrbas, 1960.
KUNTIĆ PETAR DSHV, Subotica, 1960.
SEDLAR SNEŽANA G17, Odžaci, 1960.
OMERAGIĆ BAJRAM SLPS, Novi Pazar, 1960.
MUČENSKI Dr ĐURA DS, Kula, 1960.
MIHAJLOVIĆ OGNjEN SRS, Zemun, 1960.
MILOJKOVIĆ VLADA SRS, Ražanj, 1960.
RADOVANOVIĆ RADOVAN LSV, Bačka Topola, 1960.
MARINKOVIĆ MIROSLAV DS, Svilajnac, 1961.
VUKOVIĆ JADRANKO SRS, Zemun, 1961.
RISTIĆ BOŠKO DS, Niš, 1961.
LODI GABOR DS, Klek, 1961.
MIKOVIĆ SRĐAN DS, Pančevo, 1961.
MITOV SLAVOLJUB DS, Vlasotince, 1961.
MILOVANOVIĆ RADOSLAV DS, Kučevo, 1961.
ANTIĆ ZORAN SRS, Jagodina, 1962.
PEJICA MIROSLAVA G17, Loznica, 1962.
MILADINOVIĆ LjILjANA SRS, Beograd, 1962.
JOCIĆ RADICA SRS, Bela Palanka, 1962.
MILIĆ NENAD LDP, Beograd, 1962.
JELIČIĆ MILUTIN NS, Brus, 1962.
VUKIĆEVIĆ LIDIJA SRS, Beograd, 1962.
VASIĆ ZORAN JS, Jagodina, 1962.
KIŠMARTON OTO SRS, Kikinda, 1962.
MARIĆ DUŠAN SRS, Velika Plana, 1963.
ČIKIRIZ MIRKO SPO, Kragujevac, 1963.
STANOJEVIĆ BOJANA DS, Vrnjačka Banja, 1963.
GRUBJEŠIĆ SUZANA G17, Beograd, 1963.
VLAHOVIĆ ALEKSANDAR DS, Sopot, 1963.
PURIĆ MIHAILO DS, Banja Koviljača, 1963.
ILIĆ mr VLADIMIR G17, Požarevac, 1963.
BANOVIĆ DONKA DSS, Dimitrovgrad, 1963.
MIHAJLOVIĆ mr GORAN SRS, Trstenik, 1963.
PRELIĆ DOBRISLAV SRS, Ratkovo, 1963.
PAPUGA OLENA LSV, Kula, Ruski Krstur, 1964.
NIKOLIĆ М. MILAN SRS, Arilje, 1964.
MARIĆ VESNA SRS, Mali Mokri Lug, 1964.
ĆERAN NEBOJŠA DS, Beograd, 1964.
ALIGRUDIĆ MILOŠ DSS, Beograd, 1964.
DINKIĆ mr MLAĐAN G17, Beograd, 1964.
BORTIĆ ZORAN SPS, Šabac, 1965.
STAJKOVIĆ SLAVOLJUB DS, Surdulica, 1965.
UROŠEVIĆ MILAN DS, Ub, 1965.
MILIVOJEVIĆ SRĐAN DS, Kruševac, 1965.
PETROV ZORAN DS, Dimitrovgrad, 1965.
RATKOVIĆ VLATKO DS, Ruma, 1965.
PISAREVIĆ DEJAN JS, Velika Plana, 1965.
ROGOVIĆ MIĆO SRS, Nova Varoš, 1965.
TOMIĆ ŽELJKO DSS, Beograd, 1965.
VESELINOVIĆ dr JANKO DS, Novi Sad, 1965.
MIĆIĆ NATAŠA LDP, Užice, 1965.
SPASOJEVIĆ SRĐAN NS, Kraljevo, 1966.
JOVANOVIĆ NATAŠA Sp. SRS, Kragujevac, 1966.
OBRADOVIĆ RADOJKO DSS, Zemun, 1966.
MIJALjEVIĆ SLAĐAN SRS, Borča, 1966.
DUJOVIĆ SAŠA PVS, Zemun, 1966.
MITROVIĆ BRANISLAV G17, Užice, 1966.
GRUJIĆ MLADEN NS, Beograd, 1966.
ČOTRIĆ ALEKSANDAR SPO, Beograd, 1966.
POPOVIĆ dr NENAD DSS, Beograd, 1966.
VUČKOVIĆ NATAŠA DS, Beograd, 1967.
ZLATANOVIĆ SLAVIŠA G17, Leskovac, 1967.
ŽIROŠ - JANKELIĆ ANIKO DS, Senta, 1967.
ŠORMAZ DRAGAN -, Smederevo, 1967.
BRESTOVAČKI ŽELjKO DS, Šid, 1967.
RANĐELOVIĆ Dr NEBOJŠA LDP, Niš, 1967.
NIKOLIĆ ZORAN DSS, Šabac, 1967.
KASALOVIĆ ZORAN SPS, Žitište, 1967.
BAJATOVIĆ DUŠAN SPS, Novi Sad, Sremska Kamenica, 1967.
PEJČIĆ ALEKSANDAR DSS, Leskovac, 1968.
MILISAVLJEVIĆ prof. dr DUŠAN DS, Niš, 1968.
MARČOK PAVEL DS, Bački Petrovac, 1968.
PETKOVIĆ MIROSLAV DSS, Čačak, 1968.
PIVAC ŽARKO DS, Požarevac, 1968.
ĐURIŠIĆ MARKO DS, Beograd, Vračar, 1968.
ILIĆ RADIŠA SRS, Stubica, 1969.
RAGUŠ MARINA SRS, Beograd, 1969.
ARSIĆ VEROLjUB SRS, Požarevac, 1969.
STOJŠIĆ NIKOLA G17, Bačka Palanka, 1969.
LAPČEVIĆ MILAN DSS, Niš, 1969.
NEŠOVIĆ JOVAN G17, Kraljevo, 1970.
IVANJI ŽELJKO G17, Beograd, 1970.
LOVRIN - GAVRILOVIĆ DANIELA DS, Šabac, 1970.
STANKOVIĆ mr ŽIVOJIN DS, Leskovac, 1971.
JOVANOVIĆ ČEDOMIR LDP, Beograd, 1971.
BABIĆ ZORAN SRS, Vrnjačka Banja, 1971.
PALALIĆ JOVAN DSS, Beograd, 1971.
BEČIĆ mr IGOR SRS, Novi Sad, 1971.
RADENKOVIĆ mr DEJAN SPS, Priština, 1971.
SPAJIĆ STEVICA G17, Požarevac, 1971.
STEFANOVIĆ GORAN DS, Vranje, 1972.
TOMAN MARINA SRS, Beograd, 1972.
JANKOVIĆ ALEKSANDAR DS, Jagodina, 1972.
MIROVIĆ mr DEJAN SRS, Beograd, 1972.
GOJKOVIĆ ŽIKA SPO, Sombor, 1972.
JEVTIĆ MILOŠ DS, Smederevo, 1972.
STEVANOVIĆ DRAGAN SRS, Surdulica, 1973.
SENIĆ VLAJKO G17, Beograd, 1973.
TRIVAN JELENA DS, Beograd, 1973.
KONSTANTINOVIĆ NENAD DS, Beograd, 1973.
ĐURIĆ ARSEN DSS, Zlatibor, 1973.
MLADENOVIĆ BOJAN SRS, Beograd, 1973.
HREBIK JAROSLAV G17, Stara Pazova, 1974.
LAZIĆ NIKOLA DSS, Beograd, 1974.
KOSTREŠ BOJAN LSV, Zrenjanin, 1974.
ANDRIĆ IVAN LDP, Beograd, 1974.
JEREMIĆ VLADAN SRS, Mladenovac, 1974.
MILENKOVIĆ mr MARKO SRS, Žitorađa, 1974.
ŠAROVIĆ NEMANJA SRS, Beograd, 1974.
DIMITRIJEVIĆ LIDIJA SRS, Leskovac, 1975.
VUKOVIĆ SIMO G17, Beograd, 1975.
LAUŠEVIĆ MAJA DS, Novi Sad, 1975.
HAJDAREVIĆ KENAN LDP, Priboj, 1975.
JUGOVIĆ ALEKSANDAR SPO, Čačak, 1975.
ALEKSIĆ BORIS SRS, Beograd, 1975.
RUŽIĆ BRANKO SPS, Beograd, Čukarica, 1975.
RADOVIĆ MILICA DSS, Beograd, 1976.
ZANKOV STEFAN SRS, Zaječar, 1976.
MARTINOVIĆ dr ALEKSANDAR SRS, Ruma, 1976.
VARGA LÁSZLÓ SVM, Palić, 1976.
AĆIMOVIĆ DRAGAN SRS, Banovo Polje, 1976.
MAKSIMOVIĆ SAŠA SRS, Novi Bečej, 1976.
JOVANOVIĆ IVAN DS, Kraljevo, 1977.
ŠERIFOV EDIP DS, Beograd, 1977.
MILIĆEVIĆ ĐORĐE SPS, Valjevo, 1978.
ĐURIĆ BOJAN LDP, Zemun, 1978.
MILISAVLJEVIĆ SMILJANA DS, Srbovac, Zvečan, 1978.
MOJSILOVIĆ RADOSLAV NS, Vranje, 1978.
VUČKOVIĆ MILAN DS, Kragujevac, 1979.
PÁSZTOR BÁLINT SVM, Subotica, 1979.
DINČIĆ VUK DS, Zemun, 1979.
VIDENOVIĆ MAJA DS, Beograd, 1979.
NIKOLIĆ DEJAN DS, Sokobanja, 1979.
BUGARČIĆ MARIJA LDP, Lučani, 1979.
TRAVAR MILJEVIĆ JELENA G17, Žitište, 1979.
TÓTH TAMAŚ DS, Ada, 1980.
AVRAMOVIĆ MILAN SRS, Beograd, 1980.
RANĐELOVIĆ MILjAN G17, Knjaževac, 1981.
ŠAROVIĆ ALEKSANDRA NS, Beograd, 1981.
FREMOND ÁRPÁD SVM, Bačka Topola, Pačir, 1981.
SAMOFALOV KONSTANTIN DS, Beograd, 1982.
KOVÁCS ELVIRA SVM, Zrenjanin, 1982.
JERKOV dr ALEKSANDRA LSV, Novi Sad, 1982.
NIKOLIĆ TIJANA DS, Beograd, 1983.
FA TOMIĆ JOVANA G17, Kikinda, 1984.
BUDIMIROVIĆ JELENA SRS, Martinci, 1985.
JOVIŠIĆ JADRANKA DS, Novi Sad, 1986.
Ime i prezime narodnog poslanika Politička stranka Mesto Godište
PERIĆ ĐURO PUPS Beograd 1930.
MIĆUNOVIĆ prof. dr DRAGOLjUB DS Beograd 1930.
JOJIĆ PETAR SRS Pančevo 1938.
PEŠIĆ Dr VESNA LDP Beograd 1940.
ČOLAKOVIĆ MOMO PUPS Novi Sad 1940.
ARSENOVIĆ KONSTANTIN PUPS Novi Beograd 1940.
TOŠKOVIĆ VUČETA SRS Novi Sad 1941.
KRPIĆ Dr NIKOLA PUPS Kraljevo 1941.
STOJANOVIĆ FILIP SRS Beograd 1944.
RAJKOV GORDANA NL Beograd 1944.
NIKOLIĆ Ј. MILAN SPS Vranje 1945.
STOJANOVIĆ SVETLANA DSS Beograd 1946.
KORAĆ dr ŽARKO SDU Beograd 1947.
DAMJANOVIĆ JOVAN DLR Zemun 1947.
HALIMI RIZA PZDD Preševo 1947.
MOMČILOV Dr PAJA SRS Beograd 1948.
MILOŠEVIĆ Dr KOSTA DS Čačak 1948.
ŠAMI Dr ZORAN DSS Beograd 1948.
BOŽOVIĆ DRAGOSLAV DS Beograd 1949.
STAMENKOVIĆ SINIŠA PUPS Kladovo 1949.
SPAHO SULEJMAN SRS Loznica 1949.
PETRONIJEVIĆ MILISAV SPS Beograd 1949.
NOVAKOVIĆ NIKOLA G17 Novi Sad 1949.
DIMITRIJEVIĆ MILAN DSS Beograd 1950.
ZDRAVKOVIĆ LjILjANA DS Lazarevac 1950.
ŽURA VIOREL G17 Alibunar 1950.
ĐOKIĆ BRANIMIR SRS Beograd 1950.
PLUŽAREVIĆ VITOMIR SRS Vrdnik 1950.
MILOŠEVIĆ MILENA DS Beograd 1950.
MARKOVIĆ MOMIR SRS Zemun 1950.
MIJATOVIĆ Dr PREDRAG SRS Vršac 1950.
STOILOVIĆ MIODRAG DS Velika Plana 1950.
LjUBENOVIĆ TOMISLAV SRS Leskovac 1951.
MILENTIJEVIĆ VLADIMIR DSS Zubin Potok 1951.
ILIĆ mr VELIMIR NS Čačak 1951.
ĐUKIĆ DEJANOVIĆ prof. dr SLAVICA SPS Kragujevac 1951.
GOJKOVIĆ SLOBODAN DS Prijepolje 1951.
MIHAJLOVIĆ MILETIĆ SPS Petrovac na Mlavi 1951.
PETROVIĆ PETAR JS Jagodina 1951.
MARTIĆ MIROSLAV DS Užice 1951.
NIKOLIĆ TOMISLAV SRS Beograd 1952.
KNEŽEVIĆ prof. dr MILAN SRS Kragujevac 1952.
KOLUNDžIJA NADA DS Beograd 1952.
ŽUTIĆ Dr NIKOLA SRS Beograd 1952.
ŠEHOVIĆ BAJRAM SDP Prijepolje 1952.
MOJOVIĆ GORICA DS Beograd 1952.
PETKOVIĆ LJUBIŠA SRS Beograd 1952.
MAŠIĆ prof. dr ZORAN SRS Rumenka 1953.
TODOROVIĆ DRAGAN SRS Beograd 1953.
RADULOVIĆ MILOŠ DSS Kruševac 1953.
VUKOVIĆ SLOBODAN SRS Beograd 1953.
SAMARDŽIĆ dr SLOBODAN DSS Beograd 1953.
PLEĆEVIĆ DUŠANKA SRS Bor 1953.
ŽIVANOVIĆ mr SRBOLjUB SRS Jelenča 1953.
LUČIĆ LJILJANA DS Beograd 1953.
ČOLIĆ DRAGAN SRS Smederevo 1953.
RADOVANOVIĆ MILOVAN SRS Aleksinac 1954.
POSKURICA MILETA SRS Kragujevac 1954.
ILIĆ Prof. Dr MILE SPS Niš 1954.
PROKIĆ NENAD LDP Beograd 1954.
HASANOVIĆ KORAĆ BILjANA DS Vršac 1955.
RADETA VJERICA SRS Zemun 1955.
KRSTIN MILORAD SRS Taraš 1955.
JOVANOVIĆ BRANISLAV G17 Niš 1955.
POPOVIĆ JUDITA LDP Zrenjanin 1956.
DELIĆ BOŽIDAR SRS Beograd 1956.
KRASIĆ ZORAN SRS Beograd 1956.
POP - LAZIĆ GORDANA SRS Zemun 1956.
POPOVIĆ ZORAN SRS Ljig 1956.
KRAGOVIĆ LJUBOMIR SRS Kosovska Mitrovica 1956.
AGATONOVIĆ BORJAN DS Donji Ribnik 1956.
HAMZAGIĆ ŠERIF G17 Tutin 1956.
OSTOJIĆ ZORAN LDP Beograd 1956.
PELEVIĆ dr BORISLAV SRS Beograd 1956.
VESELINOVIĆ MILAN SRS Novi Pazar 1956.
MUNjIĆ MIRKO SRS Čačak 1957.
PAUNOVIĆ - MILOSAVLjEVIĆ Dr GORDANA SRS Zemun 1957.
LjILjAK BRANKA DS Zrenjanin 1957.
BUHA MILORAD SRS Veternik 1957.
MIHAJLOVIĆ VITOMIR SDP Prokuplje 1958.
JOVČIĆ STANKO DS Lazarevac 1958.
KARAVIDIĆ BRANKA DS Majdanpek 1958.
SUDIMAC LJUBIŠA G17 Blace 1958.
MARKIĆEVIĆ MIROSLAV NS Čačak 1958.
POTURAK MUNIR SDP Novi Pazar 1958.
ČOMIĆ GORDANA DS Novi Sad 1958.
DŽUDŽEVIĆ ESAD BDSS Tutin 1958.
ŽIVKOV DRAGAN SRS Bačko Gradište 1958.
DUVNJAK MOMČILO SRS Kruševac 1958.
ĐERIĆ ZLATA NS Sombor 1958.
ĐOKOVIĆ DRAGIŠA DS Kosovska Mitrovica 1959.
VOJIĆ MARKOVIĆ MILICA DSS Valjevo 1959.
JANKOVIĆ ALEKSANDRA NS Beograd 1959.
SAVIĆ NIKOLA SRS Niš 1959.
MAGDA JON DS Alibunar 1959.
OMEROVIĆ MEHO SDP Beograd, Palilula 1959.
PETKOVIĆ STOJANKA G17 Zvečan 1959.
PERIĆ SRETO SRS Ljubovija 1959.
ČANAK NENAD LSV Novi Sad 1959.
RADIĆ GOJKO SRS Subotica 1960.
TABAKOVIĆ dr JORGOVANKA SRS Novi Sad 1960.
ŠKRBIĆ MILAN SRS Apatin 1960.
STOJAKOVIĆ - MILOVANOVIĆ SVETLANA DS Lajkovac 1960.
STANIMIROVIĆ MILAN DS Vrbas 1960.
KUNTIĆ PETAR DSHV Subotica 1960.
SEDLAR SNEŽANA G17 Odžaci 1960.
OMERAGIĆ BAJRAM SLPS Novi Pazar 1960.
MUČENSKI Dr ĐURA DS Kula 1960.
MIHAJLOVIĆ OGNjEN SRS Zemun 1960.
MILOJKOVIĆ VLADA SRS Ražanj 1960.
RADOVANOVIĆ RADOVAN LSV Bačka Topola 1960.
MARINKOVIĆ MIROSLAV DS Svilajnac 1961.
VUKOVIĆ JADRANKO SRS Zemun 1961.
RISTIĆ BOŠKO DS Niš 1961.
LODI GABOR DS Klek 1961.
MIKOVIĆ SRĐAN DS Pančevo 1961.
MITOV SLAVOLJUB DS Vlasotince 1961.
MILOVANOVIĆ RADOSLAV DS Kučevo 1961.
ANTIĆ ZORAN SRS Jagodina 1962.
PEJICA MIROSLAVA G17 Loznica 1962.
MILADINOVIĆ LjILjANA SRS Beograd 1962.
JOCIĆ RADICA SRS Bela Palanka 1962.
MILIĆ NENAD LDP Beograd 1962.
JELIČIĆ MILUTIN NS Brus 1962.
VUKIĆEVIĆ LIDIJA SRS Beograd 1962.
VASIĆ ZORAN JS Jagodina 1962.
KIŠMARTON OTO SRS Kikinda 1962.
MARIĆ DUŠAN SRS Velika Plana 1963.
ČIKIRIZ MIRKO SPO Kragujevac 1963.
STANOJEVIĆ BOJANA DS Vrnjačka Banja 1963.
GRUBJEŠIĆ SUZANA G17 Beograd 1963.
VLAHOVIĆ ALEKSANDAR DS Sopot 1963.
PURIĆ MIHAILO DS Banja Koviljača 1963.
ILIĆ mr VLADIMIR G17 Požarevac 1963.
BANOVIĆ DONKA DSS Dimitrovgrad 1963.
MIHAJLOVIĆ mr GORAN SRS Trstenik 1963.
PRELIĆ DOBRISLAV SRS Ratkovo 1963.
PAPUGA OLENA LSV Kula, Ruski Krstur 1964.
NIKOLIĆ М. MILAN SRS Arilje 1964.
MARIĆ VESNA SRS Mali Mokri Lug 1964.
ĆERAN NEBOJŠA DS Beograd 1964.
ALIGRUDIĆ MILOŠ DSS Beograd 1964.
DINKIĆ mr MLAĐAN G17 Beograd 1964.
BORTIĆ ZORAN SPS Šabac 1965.
STAJKOVIĆ SLAVOLJUB DS Surdulica 1965.
UROŠEVIĆ MILAN DS Ub 1965.
MILIVOJEVIĆ SRĐAN DS Kruševac 1965.
PETROV ZORAN DS Dimitrovgrad 1965.
RATKOVIĆ VLATKO DS Ruma 1965.
PISAREVIĆ DEJAN JS Velika Plana 1965.
ROGOVIĆ MIĆO SRS Nova Varoš 1965.
TOMIĆ ŽELJKO DSS Beograd 1965.
VESELINOVIĆ dr JANKO DS Novi Sad 1965.
MIĆIĆ NATAŠA LDP Užice 1965.
SPASOJEVIĆ SRĐAN NS Kraljevo 1966.
JOVANOVIĆ NATAŠA Sp. SRS Kragujevac 1966.
OBRADOVIĆ RADOJKO DSS Zemun 1966.
MIJALjEVIĆ SLAĐAN SRS Borča 1966.
DUJOVIĆ SAŠA PVS Zemun 1966.
MITROVIĆ BRANISLAV G17 Užice 1966.
GRUJIĆ MLADEN NS Beograd 1966.
ČOTRIĆ ALEKSANDAR SPO Beograd 1966.
POPOVIĆ dr NENAD DSS Beograd 1966.
VUČKOVIĆ NATAŠA DS Beograd 1967.
ZLATANOVIĆ SLAVIŠA G17 Leskovac 1967.
ŽIROŠ - JANKELIĆ ANIKO DS Senta 1967.
ŠORMAZ DRAGAN - Smederevo 1967.
BRESTOVAČKI ŽELjKO DS Šid 1967.
RANĐELOVIĆ Dr NEBOJŠA LDP Niš 1967.
NIKOLIĆ ZORAN DSS Šabac 1967.
KASALOVIĆ ZORAN SPS Žitište 1967.
BAJATOVIĆ DUŠAN SPS Novi Sad, Sremska Kamenica 1967.
PEJČIĆ ALEKSANDAR DSS Leskovac 1968.
MILISAVLJEVIĆ prof. dr DUŠAN DS Niš 1968.
MARČOK PAVEL DS Bački Petrovac 1968.
PETKOVIĆ MIROSLAV DSS Čačak 1968.
PIVAC ŽARKO DS Požarevac 1968.
ĐURIŠIĆ MARKO DS Beograd, Vračar 1968.
ILIĆ RADIŠA SRS Stubica 1969.
RAGUŠ MARINA SRS Beograd 1969.
ARSIĆ VEROLjUB SRS Požarevac 1969.
STOJŠIĆ NIKOLA G17 Bačka Palanka 1969.
LAPČEVIĆ MILAN DSS Niš 1969.
NEŠOVIĆ JOVAN G17 Kraljevo 1970.
IVANJI ŽELJKO G17 Beograd 1970.
LOVRIN - GAVRILOVIĆ DANIELA DS Šabac 1970.
STANKOVIĆ mr ŽIVOJIN DS Leskovac 1971.
JOVANOVIĆ ČEDOMIR LDP Beograd 1971.
BABIĆ ZORAN SRS Vrnjačka Banja 1971.
PALALIĆ JOVAN DSS Beograd 1971.
BEČIĆ mr IGOR SRS Novi Sad 1971.
RADENKOVIĆ mr DEJAN SPS Priština 1971.
SPAJIĆ STEVICA G17 Požarevac 1971.
STEFANOVIĆ GORAN DS Vranje 1972.
TOMAN MARINA SRS Beograd 1972.
JANKOVIĆ ALEKSANDAR DS Jagodina 1972.
MIROVIĆ mr DEJAN SRS Beograd 1972.
GOJKOVIĆ ŽIKA SPO Sombor 1972.
JEVTIĆ MILOŠ DS Smederevo 1972.
STEVANOVIĆ DRAGAN SRS Surdulica 1973.
SENIĆ VLAJKO G17 Beograd 1973.
TRIVAN JELENA DS Beograd 1973.
KONSTANTINOVIĆ NENAD DS Beograd 1973.
ĐURIĆ ARSEN DSS Zlatibor 1973.
MLADENOVIĆ BOJAN SRS Beograd 1973.
HREBIK JAROSLAV G17 Stara Pazova 1974.
LAZIĆ NIKOLA DSS Beograd 1974.
KOSTREŠ BOJAN LSV Zrenjanin 1974.
ANDRIĆ IVAN LDP Beograd 1974.
JEREMIĆ VLADAN SRS Mladenovac 1974.
MILENKOVIĆ mr MARKO SRS Žitorađa 1974.
ŠAROVIĆ NEMANJA SRS Beograd 1974.
DIMITRIJEVIĆ LIDIJA SRS Leskovac 1975.
VUKOVIĆ SIMO G17 Beograd 1975.
LAUŠEVIĆ MAJA DS Novi Sad 1975.
HAJDAREVIĆ KENAN LDP Priboj 1975.
JUGOVIĆ ALEKSANDAR SPO Čačak 1975.
ALEKSIĆ BORIS SRS Beograd 1975.
RUŽIĆ BRANKO SPS Beograd, Čukarica 1975.
RADOVIĆ MILICA DSS Beograd 1976.
ZANKOV STEFAN SRS Zaječar 1976.
MARTINOVIĆ dr ALEKSANDAR SRS Ruma 1976.
VARGA LASLO (VARGA LÁSZLÓ) SVM Palić 1976.
AĆIMOVIĆ DRAGAN SRS Banovo Polje 1976.
MAKSIMOVIĆ SAŠA SRS Novi Bečej 1976.
JOVANOVIĆ IVAN DS Kraljevo 1977.
ŠERIFOV EDIP DS Beograd 1977.
MILIĆEVIĆ ĐORĐE SPS Valjevo 1978.
ĐURIĆ BOJAN LDP Zemun 1978.
MILISAVLJEVIĆ SMILJANA DS Srbovac, Zvečan 1978.
MOJSILOVIĆ RADOSLAV NS Vranje 1978.
VUČKOVIĆ MILAN DS Kragujevac 1979.
PASTOR dr BALINT (PÁSZTOR Dr. BÁLINT) SVM Subotica 1979.
DINČIĆ VUK DS Zemun 1979.
VIDENOVIĆ MAJA DS Beograd 1979.
NIKOLIĆ DEJAN DS Sokobanja 1979.
BUGARČIĆ MARIJA LDP Lučani 1979.
TRAVAR MILJEVIĆ JELENA G17 Žitište 1979.
TOT TAMAŠ (TÓTH TAMAŚ) DS Ada 1980.
AVRAMOVIĆ MILAN SRS Beograd 1980.
RANĐELOVIĆ MILjAN G17 Knjaževac 1981.
ŠAROVIĆ ALEKSANDRA NS Beograd 1981.
FREMOND ARPAD (FREMOND ÁRPÁD) SVM Bačka Topola, Pačir 1981.
SAMOFALOV KONSTANTIN DS Beograd 1982.
KOVAČ ELVIRA (KOVÁCS ELVIRA) SVM Zrenjanin 1982.
JERKOV dr ALEKSANDRA LSV Novi Sad 1982.
NIKOLIĆ TIJANA DS Beograd 1983.
FA TOMIĆ JOVANA G17 Kikinda 1984.
BUDIMIROVIĆ JELENA SRS Martinci 1985.
JOVIŠIĆ JADRANKA DS Novi Sad 1986.

Poslanici kojima je prestao mandat

Ime i prezime narodnog poslanika Politička stranka Trajanje mandata Godište
KRKOBABIĆ dr JOVAN PUPS 11.06.2008 - 07.07.2008. 1930.
MRKONЈIĆ MILUTIN SPS 11.06.2008 - 07.07.2008. 1942.
ĆELOVIĆ FERZO SDP 11.06.2008 - 14.10.2008. 1943.
STEVANOVIĆ VEROLJUB ZZŠ 11.06.2008 - 14.09.2011. 1946.
MARACI NANDOR DS 11.06.2008 - 15.12.2009. 1948.
BATIĆ dr VLADAN DHSS 11.06.2008 - 29.12.2010. 1949.
JORGA dr JAGODA DS 11.06.2008 - 16.02.2009. 1952.
SPASIĆ MOMČILO G17 03.11.2009 - 02.03.2010. 1952.
PANIĆ VERAN SRS 11.06.2008 - 08.10.2008. 1953.
VUJADINOVIĆ DRAGAN DS 11.06.2008 - 02.12.2009. 1953.
MARKOVIĆ MILOVAN DS 11.06.2008 - 06.11.2008. 1954.
PAUNOVIĆ dr ELIZABET G17 27.10.2010 - 17.03.2011. 1956.
DAMNjANOVIĆ DRAGI G17 11.06.2008 - 27.09.2011. 1958.
MILjKOVIĆ MIODRAG G17 11.06.2008 - 31.10.2008. 1958.
TASIĆ DRAGAN SRS 11.06.2008 - 28.06.2008. 1958.
CIMEŠA DRAGOMIR DS 11.06.2008 - 30.11.2011. 1960.
MARKOVIĆ DRAGAN D. JS 11.06.2008 - 24.09.2011. 1960.
OBRADOVIĆ prof. dr ŽARKO SPS 11.06.2008 - 07.07.2008. 1960.
STOJANOVIĆ PLAVŠIĆ SNEŽANA G17 30.10.2008 - 27.10.2010. 1961.
VUKOVIĆ MILAN DS 11.06.2008 - 08.09.2008. 1961.
TOMANOVA - MAKANOVA ANA DS 11.06.2008 - 16.07.2008. 1961.
PETROVIĆ VIDOJE G17 11.06.2008 - 29.10.2008. 1961.
BOGDANOVIĆ GORAN DS 11.06.2008 - 07.07.2008. 1963.
VASILjEVIĆ ŽELjKO SPS 11.06.2008 - 27.08.2008. 1963.
UMIČEVIĆ PREDRAG DS 11.06.2008 - 30.06.2008. 1963.
PETROVIĆ DANIEL LSV 11.06.2008 - 29.09.2008. 1964.
CVETANOVIĆ GORAN SRS 28.12.2009 - 29.12.2009. 1965.
MILANOVIĆ mr RADIVOJE DS 11.06.2008 - 06.10.2008. 1965.
DAČIĆ IVICA SPS 11.06.2008 - 07.07.2008. 1966.
MARAŠ SLOBODAN LDP 11.06.2008 - 22.11.2010. 1966.
ALBIJANIĆ MILOLJUB G17 11.06.2008 - 24.10.2008. 1967.
MILENIĆ SAŠA ZZŠ 11.06.2008 - 14.09.2011. 1967.
MOMIROV NADICA G17 11.06.2008 - 10.07.2008. 1967.
ČOJČIĆ SAVA G17 11.06.2008 - 02.03.2011. 1968.
MILOŠEVIĆ JASMINA JS 11.06.2008 - 15.12.2010. 1968.
MARJANOVIĆ VESNA DS 11.06.2008 - 11.04.2011. 1969.
ZDRAVKOVIĆ dr NEBOJŠA G17 11.06.2008 - 28.09.2011. 1969.
MARTINOVIĆ VESNA DS 11.06.2008 - 14.07.2008. 1970.
BOŽIĆ - TALIJAN ELENA SRS 11.06.2008 - 24.12.2009. 1970.
ĐOKIĆ MILAN G17 11.06.2008 - 23.03.2010. 1972.
JOVANOVIĆ DRAGAN DSS 11.06.2008 - 08.07.2008. 1972.
SIMONOVIĆ mr MILOŠ DS 11.06.2008 - 01.09.2008. 1973.
JOVANOVIĆ VLADIMIR DS 11.06.2008 - 14.07.2008. 1973.
DULIĆ dr OLIVER DS 11.06.2008 - 07.07.2008. 1975.
NEDIMOVIĆ BRANISLAV DSS 11.06.2008 - 08.07.2008. 1977.
Prethodni mesec Sledeći mesec
P U S Č P S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6