Narodna skupština Republike Srbije / Aktivnosti / Detalji aktivnosti
Četvrtak, 19. septembar 2019.
Gojković sazvala Prvu sednicu Drugog redovnog zasedanja za 1. oktobar
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Maja Gojković sazvala je Prvu sednicu Drugog redovnog zasedanja Narodne skupštine Republike Srbije u 2019. godini za utorak, 1. oktobar.
Takođe, predsednica je predložila Narodnoj skupštini da razmotri i Predlog odluke o izmeni Odluke o izboru članova Komisije za istragu posledica NATO bombardovanja 1999. godine po zdravlje građana Srbije, kao i uticaj na životnu sredinu, sa posebnim osvrtom na posledice koje je ostavila upotreba projektila sa osiromašenim uranijumom, koji je podneo narodni poslanik dr sci. med. Darko Laketić.
Sednica će se održati u Velikoj sali Doma Narodne skupštine, trg Nikole Pašića 13, sa početkom u 10 časova.
-
11.00 - Osmo javno slušanje Odbora za pravosuđe državnu upravu i lokalnu samoupravu na temu: Predstavljanje Predloga zakona o Pravosudnoj akademiji, koji je 17. jula 2026. godine podnela Vlada i Nacrta zakona o izmenama i dopunama Zakona o sprečavanju korupcije (Dom Narodne skupštine, Trg Nikole Pašića 13, mala sala)