Одбори

Одбор за пољопривреду, шумарство и водопривреду

Име и презиме народног посланика (члан)
Посланичка група
Име и презиме народног посланика (заменик члана)
Посланичка група
АЛЕКСИЋ МИРОСЛАВ (члан)
Посланичка група Социјалдемократска странка, Народни покрет Србије
БОГДАНОВИЋ ГОРАН (заменик члана)
Посланичка група Социјалдемократска странка, Народни покрет Србије
БОГАТИНОВИЋ ЖАРКО (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ЗЕЉУГ МАРКО (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
БОЖИЋ НЕНАД (члан)
Посланичка група Доста је било
ЂУРИЋ ВЛАДИМИР (заменик члана)
Посланичка група Доста је било
ГАВРИЛОВИЋ МАРКО (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ЦОКИЋ РАДОСЛАВ (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
ДАВИДОВАЦ ТИЈАНА (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ПАНТОВИЋ ОГЊЕН (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
ЈАНЧИЋ РАДОВАН (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
БУЛАТОВИЋ СЛАВИША (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
ЈЕШИЋ ГОРАН (члан)
Посланичка група Демократска странка
ПЕТРОВИЋ ДУШАН (заменик члана)
Посланичка група Демократска странка
ЈОВАНОВИЋ ДРАГАН (заменик члана)
Народни посланици који нису чланови посланичких група
ЛАЗИЋ НАДА (члан)
Посланичка група Либерално демократска партија – Лига социјалдемократа Војводине – СДА Санџака
ПАПУГА ОЛЕНА (заменик члана)
Посланичка група Либерално демократска партија – Лига социјалдемократа Војводине – СДА Санџака
МАРАШ МАРЈАНА (члан)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
РАКОЊАЦ др ЉУБИНКО (заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
МАТИЋ ВЕРОЉУБ (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ОГЊАНОВИЋ ОЛИВЕРА (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
МИЛЕТИЋ МИЛИЈА (члан)
Посланичка група Покрет социјалиста – Народна сељачка странка – Уједињена сељачка странка
РАДИЧЕВИЋ ДАЛИБОР (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
МИРЧИЋ МИЛОРАД (члан)
Посланичка група Српска радикална странка
ЉУБЕНОВИЋ ТОМИСЛАВ (заменик члана)
Посланичка група Српска радикална странка
ОБРАДОВИЋ ЈАСМИНА (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
ЂОКИЋ ЗВОНИМИР (заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
РИСТИЧЕВИЋ МАРИЈАН (председник)
Посланичка група Покрет социјалиста – Народна сељачка странка – Уједињена сељачка странка
ЋИРИЋ АНА (заменик члана)
Посланичка група Покрет социјалиста – Народна сељачка странка – Уједињена сељачка странка
ФРЕМОНД АРПАД (заменик председника)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара – Партија за демократско деловање
ПЕК ЗОЛТАН (заменик члана)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара – Партија за демократско деловање
ШЕВАРЛИЋ проф. др МИЛАДИН (члан)
Посланичка група Двери
КОСТИЋ мр ИВАН (заменик члана)
Посланичка група Двери

Активности одбора

13. седница Одбора за пољопривреду, шумарство и водопривреду

Уторак, 9. мај 2017. |

На седници Одбора за пољопривреду, шумарство и водопривреду, одржаној 9. маја, чланови Одбора размотрили су информације о штетама на усевима и засадима, насталих као последица неповољних климатских услова у априлу.

П У С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Будите у току