Одбори

Одбор за просторно планирање, саобраћај, инфраструктуру и телекомуникације

Име и презиме народног посланика (члан)
Посланичка група
Име и презиме народног посланика (заменик члана)
Посланичка група
БАЈРАМИ АРЂЕНД (члан)
Посланичка група УЈЕДИЊЕНА ДОЛИНА - СДА САНЏАКА
ХОЏИЋ МИРСАД (заменик члана)
Посланичка група УЈЕДИЊЕНА ДОЛИНА - СДА САНЏАКА
БОЈАНИЋ ЗОРАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МАТИЋ ВЕРОЉУБ (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ВОЈИНОВИЋ НИКОЛА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ВЕИНОВИЋ НЕВЕНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЈАЊУШЕВИЋ КРСТО (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПЕТРОВИЋ СНЕЖАНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЈОВАНОВИЋ НАТАША (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КОСТАДИНОВА НЕВЕНКА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КЕСАР ДЕЈАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МАТОВИЋ РАЈКА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КОЖОВИЋ НИКОЛА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
АНДРИЋ СВЕТОЗАР (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МАРКОВИЋ УГЉЕША (заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
МИЛОЈЕВИЋ МИЛОСАВ (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МИЛОШЕВИЋ ПРЕДРАГ (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
НИКОЛИЋ ИВАНА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СПАСОЈЕВИЋ ГОРАН (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПЕКАРСКИ ГОРАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЧАРАПИЋ АНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПУПОВАЦ АДРИЈАНА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЈОЛОВИЋ НИКОЛА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
РАКИЋ КАТАРИНА (председник)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
БАНЂУР МИЛОШ (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ТАНДИР САМИР (члан)
Посланичка група Странка правде и помирења СПП - Уједињена сељачка странка УСС
ЂИВАНОВИЋ ДАНИЕЛ (заменик члана)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара
ТОРБИЦА БОЈАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СТАНОЈЛОВИЋ ВЕЛИБОР (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
УНКОВИЋ СЛАВЕНКО (члан)
Посланичка група Јединствена Србија
АЛЕКСИЋ ЗАГОРКА (заменик члана)
Посланичка група Јединствена Србија
УРОШЕВИЋ МИЛАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МИРКОВИЋ АЛЕКСАНДАР (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“

Активности одбора

16. седница Одбора за просторно планирање, саобраћај, инфраструктуру и телекомуникације

Четвртак, 10. фебруар 2022. |

На седници Одбора за просторно планирање, саобраћај, инфраструктуру и телекомуникације, одржаној 10. фебруара 2022. године, чланови Одбора размотрили су Извештај о раду Министарства трговине, туризма и телекомуникација за период од 1. априла 2021. године до 30. јуна 2021. године; период од 1. јула 2021. године до 30. септембра 2021. године и за период од 1. октобра 2021. године до 31. децембра 2021. године.

Претходни месец Следећи месец
П У С Ч П С Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
понедељак, 16. мај
  • Нема најава за изабрани датум

Цео календар догађаја

Будите у току