Одбори

Одбор за дијаспору и Србе у региону

Име и презиме народног посланика (члан)
Посланичка група
Име и презиме народног посланика (заменик члана)
Посланичка група
АЛАВАЊА СЛОБОДАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
РАДОСАВЉЕВИЋ НИКОЛА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
БОШКОВИЋ МЛАДЕН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ДАБИЋ ЂОРЂЕ (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ВУЈАДИНОВИЋ МИЛИМИР (председник)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
БОГДАНОВИЋ др МАРКО (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЂУРИЦА МИЛАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СРБЉАНОВИЋ СТЕФАН (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ИЛИЋ МИЛАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЉУБИШИЋ НАТАША (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЈОВАНОВИЋ мр ЈАДРАНКА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СТОЈМИРОВИЋ проф. др ЉУБИША (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЛАКИЋ САЊА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ВЕСОВИЋ ПЕТАР (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЛАНГУРА ЈАНКО (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ТЕРЗИЋ МИЛОШ (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЛИНТА МИОДРАГ (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МЛАДЕНОВИЋ МАРКО (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МАРКОВИЋ АЛЕКСАНДАР (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КАПЕЛАН РАЈКО (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МИЛИЋ ГОРАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КЕСАР ДЕЈАН (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПУПИН КОШЋАЛ ЈУСТИНА (заменик председника)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
(заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
СТОШИЋ ХАЏИ МИЛОРАД (члан)
Посланичка група ПУПС - „Три П“
ЈОВАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР (заменик члана)
Посланичка група ПУПС - „Три П“
ТАНДИР САМИР (члан)
Посланичка група Странка правде и помирења СПП - Уједињена сељачка странка УСС
ПРАМЕНКОВИЋ проф. др МИСАЛА (заменик члана)
Посланичка група Странка правде и помирења СПП - Уједињена сељачка странка УСС
ТВРДИШИЋ РАДОВАН (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ТОМИЋ ЖЕЉКО (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
УНКОВИЋ СЛАВЕНКО (члан)
Посланичка група Јединствена Србија
ФИЛИПОВИЋ НЕНАД (заменик члана)
Посланичка група Јединствена Србија
ЧОТРИЋ АЛЕКСАНДАР (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЈАКОВЉЕВИЋ БИЉАНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“

Активности одбора

Седма седница Одбора за дијаспору и Србе у региону

Среда, 7. јул 2021. |

На седници Одбора за дијаспору и Србе у региону, одржанoj 7. јула, Комисија за нестала лица Владе Републике Србије представила је активности на решавању проблематике питања несталих лица у оружаним сукобима на простору бивше СФРЈ.

Претходни месец Следећи месец
П У С Ч П С Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Будите у току