Одбори

Одбор за права детета

Име и презиме народног посланика (члан)
Посланичка група
Име и презиме народног посланика (заменик члана)
Посланичка група
АРСЕНОВИЋ КОНСТАНТИН (члан)
Посланичка група Партије уједињених пензионера Србије (ПУПС)
(заменик члана)
Посланичка група Партије уједињених пензионера Србије (ПУПС)
ВОЈИЋ МАРКОВИЋ МИЛИЦА (члан)
Посланичка група Демократска странка Србије - Војислав Коштуница
БАНОВИЋ ДОНКА (заменик члана)
Посланичка група Демократска странка Србије - Војислав Коштуница
ДЕРЕТА МИЉЕНКО (члан)
Посланичка група Либерално демократска партија
ГЕРОВ РАДМИЛА (заменик члана)
Посланичка група Либерално демократска партија
ДРОЊАК МИЛИЦА (члан)
Посланичка група Партије уједињених пензионера Србије (ПУПС)
(заменик члана)
Посланичка група Партије уједињених пензионера Србије (ПУПС)
ЈОВИЦКИ ВЕСНА (члан)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
(заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
КОВАЧ ВЕСНА (члан)
Посланичка група Уједињени региони Србије
(заменик члана)
Посланичка група Уједињени региони Србије
КОВАЧ ЕЛВИРА (члан)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара
(заменик члана)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара
КОРАЋ др ЖАРКО (члан)
Посланичка група Либерално демократска партија
(заменик члана)
Посланичка група Либерално демократска партија
ЛУЧИЋ ЉИЉАНА (заменик председника)
Посланичка група Демократска странка
(заменик члана)
Посланичка група Демократска странка
ОМЕРОВИЋ МЕХО (члан)
Посланичка група Социјалдемократска партија Србије
МИЛЕКИЋ ВЕСНА (заменик члана)
Посланичка група Социјалдемократска партија Србије
ПАПУГА ОЛЕНА (члан)
Посланичка група Лига социјалдемократа Војводине
СТОЈШИЋ ЂОРЂЕ (заменик члана)
Посланичка група Лига социјалдемократа Војводине
ПОПОВИЋ др НЕНАД (члан)
Посланичка група Демократска странка Србије - Војислав Коштуница
(заменик члана)
Посланичка група Демократска странка Србије - Војислав Коштуница
РАКОЊАЦ др ВЕСНА (члан)
Посланичка група Српска напредна странка
(заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
САВЕЉИЋ СЛАВИЦА (члан)
Посланичка група Уједињени региони Србије
(заменик члана)
Посланичка група Уједињени региони Србије
СТЕФАНОВИЋ др НЕБОЈША (председник)
Посланичка група Српска напредна странка
(заменик члана)
Посланичка група Српска напредна странка
СТОЈАНОВИЋ НЕВЕНА (члан)
Посланичка група Јединствена Србија
КОМЛЕНОВИЋ РАДОСЛАВ (заменик члана)
Посланичка група Јединствена Србија
СТОШИЋ ХАЏИ МИЛОРАД (члан)
Посланичка група Партије уједињених пензионера Србије (ПУПС)
(заменик члана)
Посланичка група Партије уједињених пензионера Србије (ПУПС)
ФИЛИПОВСКИ ДУБРАВКА (члан)
Посланичка група Нова Србија
ЂЕРИЋ ЗЛАТА (заменик члана)
Посланичка група Нова Србија
ЧИКИРИЗ МИРКО (члан)
Посланичка група Српски покрет обнове - Демохришћанска странка Србије
(заменик члана)
Посланичка група Српски покрет обнове - Демохришћанска странка Србије
ЧОМИЋ ГОРДАНА (члан)
Посланичка група Демократска странка
(заменик члана)
Посланичка група Демократска странка

Активности одбора

12. седница Одбора за права детета

Четвртак, 5. децембар 2013. |

На седници Одбора за права детета, која је одржана у Панчеву, уз подршку Програма Уједињених нација за развој (UNDP) и Швајцарске агенције за развој и сарадњу (СДЦ), представници локалне самоуправе представили су члановима Одбора моделе бриге о деци и младима у граду Панчеву.

Претходни месец Следећи месец
П У С Ч П С Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Будите у току