Одбори

Одбор за пољопривреду, шумарство и водопривреду

Име и презиме народног посланика (члан)
Посланичка група
Име и презиме народног посланика (заменик члана)
Посланичка група
АНДРИЋ СВЕТОЗАР (члан)
Посланичка група СПАС
ТОМИЋ ЖЕЉКО (заменик члана)
Посланичка група СПАС
БОГАТИНОВИЋ ЖАРКО (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПАЛАЛИЋ ГОЈКО (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ВЕЉКОВИЋ ЈЕЛИСАВЕТА (члан)
Посланичка група ПУПС - „Три П“
СТОШИЋ ХАЏИ МИЛОРАД (заменик члана)
Посланичка група ПУПС - „Три П“
ДАВИДОВАЦ ТИЈАНА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СУБИЋ МИЛЕНКА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЗЕЉУГ МАРКО (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КОВАЧЕВИЋ ГОРАН (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЈАНОШЕВИЋ СТАНИСЛАВА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
КНЕЖЕВИЋ ВЕСНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МАТИЋ ВЕРОЉУБ (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СТЈЕПАНОВИЋ ВЕСНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МИЛЕТИЋ МИЛИЈА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ЂУРИЦА МИЛАН (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПЕТРОВИЋ ОЉА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПАВЛОВИЋ НЕБОЈША (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
РАДОВИЋ ДИЈАНА (члан)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
ПАУНОВИЋ СНЕЖАНА (заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
РАКОЊАЦ др ЉУБИНКО (члан)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
БРОЗ ЈОСИП (заменик члана)
Посланичка група Социјалистичка партија Србије
РИСТИЧЕВИЋ МАРИЈАН (председник)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ПОПОВИЋ ИВАНА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СТАНОЈЛОВИЋ ВЕЛИБОР (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
МАТЕЈИЋ ИЛИЈА (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СТОЈИЛКОВИЋ МОМИР (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
СПАСОЈЕВИЋ ГОРАН (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ТОДОРОВИЋ СОЊА (члан)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
БАРОШ НЕНАД (заменик члана)
Посланичка група „Александар Вучић – за нашу децу“
ФИЛИПОВИЋ НЕНАД (члан)
Посланичка група Јединствена Србија
УНКОВИЋ мр СЛАВЕНКО (заменик члана)
Посланичка група Јединствена Србија
ФРЕМОНД АРПАД (заменик председника)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара
КИШ НАНДОР (заменик члана)
Посланичка група Савез војвођанских Мађара

Активности одбора

Прва седница Одбора за пољопривреду, шумарство и водопривреду

Понедељак, 26. октобар 2020. |

Одбор за пољопривреду, шумарство и водопривреду одржао је Прву седницу, 26. октобра 2020. године.

Претходни месец Следећи месец
П У С Ч П С Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Будите у току