4. март 2026. Председница Народне скупштине са амбасадором Италије у Србији

4. март 2026. Председница Народне скупштине са амбасадором Италије у Србији

Среда, 4. март 2026.

Састанак председнице Народне скупштине и амбасадора Италије у Србији

Председница Народне скупштине Ана Брнабић састала се са амбасадором Италије у Србији Луком Горијем.


На састанку је било речи о реформама и јачању дијалога са партнерима у ЕУ.

„Италија је важан партнер Србије и захвални смо на подршци коју нам пружа на европском путу.“, нагласила је председница Народне скупштине.


Фото галерија


Видео (1)

Среда, 4. март 2026. | састанак председнице Народне скупштине са амбасадором Италије у Србији 04.03.2026.


Претходни месец Следећи месец
П У С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
субота, 27. јун
  • изложба „Буђење Лазаревог града: Ревизиона археолошка истраживања крушевачког града у 2025. години“ (Дом Народне скупштине, Трг Николе Пашића 13, централни хол)

Цео календар догађаја