Народна скупштина Републике Србије / Активности / Детаљи активности
Среда, 15. јул 2015.
36. седница Одбора за просторно планирање, саобраћај, инфраструктуру и телекомуникације
На седници Одбора за просторно планирање, саобраћај, инфраструктуру и телекомуникације, одржаној 15. јула 2015. године, разматрани су амандмани на Предлог закона о претварању права коришћења у право својине на грађевинском земљишту уз накнаду и Предлог закона о измени Закона о отклањању последица поплава у Републици Србији.
Одбор је на седници поднео и два своја амандмана на чланове 7. и 17. Предлога закона.
На Предлог закона о измени Закона о отклањању последица поплава у Републици Србији поднета су 3 амандмана, од којих Влада и Одбор нису прихватили ниједан.
Седници су, у име Министарства грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре, присуствовали Александра Дамњановић, државни секретар и Ђорђе Милић, в.д. помоћника министра са сарадницом.
Седници је председавао Милутин Мркоњић, председник Одбора.
Одбори везани за ову активност
Видео (1)
Среда, 15. јул 2015. | 36. седница Одбора за просторно планирање, саобраћај, инфраструктуру и телекомуникације 15.07.2015.
-
након завршетка гласања - конференција за новинаре народног посланика Мирослава Петрашиновића (Дом Народне скупштине, Трг Николе Пашића 13, централни хол)
-
13.00 - седница Одбора за културу и информисање (Дом Народне скупштине, Трг Николе Пашића 13, сала 4)
-
изложба „Буђење Лазаревог града: Ревизиона археолошка истраживања крушевачког града у 2025. години“ (Дом Народне скупштине, Трг Николе Пашића 13, централни хол)